ÜRÜN DETAY

AeroLink Dizaltı Protez Sistemi


Ürün Kodu: 1565
Fiyat: Girilmedi

Vakum sistemleri protezin güdükle daha sıkı tutunmasını sağlar. Yenilikçi AeroLink sistem eklem altı amputasyonlarda ihtiyaca yönelik bir vakum sistemidir. Diz ekleminde hareketi engellemeyen bir diz tutuşuna sahiptir. Bisiklet sürme, diz çökme, diz üstü oturmak rahatça mümkündür. Böylelikle cilt tahrişleri önlenebilir. Taşıma konforunun yanında hassas bir soket yapılanmasına sahiptir. Öyle ki bacaklarınızı uzattığınızda pantolonun altından neredeyse hiç görünmez.

Yalnız üç basamakta AeroLink kullanılabilir:

1.Öncelikle AeroLink Hibrit Liner giyilir ve üstüne soft soket geçirilir.

2.Daha sonra soft soketin kenarının üzerine Linerin üstü katlanır.

3.Dış soket giyilir ve her iki soket Aerolink bağlantısına bağlanır.

BİR BAKIŞTA AVANTAJLAR

  • Diz bükme

Diz çökme, bisiklete binme ve uzun süre oturma gibi durumlar ve hareketler bir uçakta veya ofiste diz üstü hareket özgürlüğü gerektirir. Şimdi AeroLink sistemi bunu mümkün kılıyor.

  • Geliştirilmiş cilt

Astarın dış duvarının üzerinden katlanarak, yenilikçi hibrit astar, bu nedenle elimine edilen sızdırmazlık manşonunun işlevini üstlenir. Bu cilt tahrişini azaltır, böylece cilt iyileşebilir. Soket kenarının daha düşük bir seyri ile birlikte, bu, kalan uzuvda basınç noktalarının oluşumunu azaltabilir.

  • Giysilerin altında gizli

Dar pantolonların altında bile, ince tasarım sayesinde protez zar zor farkedilir.

  • Güvenli destek

İç yuvada üretilen vakum, diz altındaki tüm yüzeye dağıtılır. Bu, protezin güvenli bir şekilde oturmasını ve en iyi konforun tadını çıkarmanızı sağlar.

  • Takması kolay

AeroLink sisteminin bileşenleri kolayca birbirine kenetlenerek protezi hızlı ve kolay bir şekilde takılabilir. Bu hızla günlük rutininizin bir parçası haline gelir.

 

DETAYLI BİLGİ 

0530 108 53 25 - 26


Etiketler: etiker,