ÜRÜN DETAY

DVS Aktif Vakum Sistemi


Ürün Kodu: 1579
Fiyat: Girilmedi

DVS Aktif Vakum Sistemi

DVS aktif vakum sistemi güdükle soket arasında neredeyse görünmez. Oldukça küçük olmasına rağmen, protezinizin vücudunuza uyumu ve protezinizle nasıl hissettiğiniz konusunda çok büyük bir etkisi vardır.

DVS sokette aktif bir vakum oluşturur, bu sayede protezinizi her daim güvenle yerinde tutar. Vakum dinamik olarak yürüme hızınıza adapte olur: daha hızlı yürüdüğünüzde vakum da artar. Bu sayede, vakumun sizin için her zaman uygun ve konforlu bir seviyede tutulduğundan emin olursunuz.

DVS aktif vakum sistemi sizi çocuklarla oynamaktan iş koşturmacasına günlük hayatınızın her alanında destekler.

Kolay kullanım

Sertifikalı protez ortez teknikeriniz DVS aktif vakum sistemini soketinize kolayca entegre edebilir. Bundan sonra tek yapmanız gereken DVS linerı giymek, soketinizi takmak, dizliğinizi giymek ve yürümeye başlamak.

Aktif Vakum

Sürekli vakum sayesinde yürürken proteziniz daima güdüğünüze güvenli şekilde bağlıdır. Bu, yürürken stabilitenizi arttırır, hareketlerinizi ve yeri daha iyi hissedebilir ve daha güvenli yürüyebilirsiniz.

Dinamik

Vakum dinamik olarak yürüme hızınıza adapte olur. Daha hızlı yürüdüğünüzde, vakum da artar. Bu da DVS aktif vakum sistemini pek çok günlük yaşam aktivitesi için eşsiz kılar - örneğin otobüsü yakalamak için daha hızlı yürüdüğünüzde, proteziniz yürüme hızınıza adapte olur.

Kompakt

210 gr ağırlığı ve 37 mm'lik kısa sistem uzunluğu sayesinde ortez protez teknikeriniz DVS aktif vakum sistemini soketinize kolaylıkla ekleyebilir.

DETAYLI BİLGİ 

0530 108 53 25 - 26

 

 


Etiketler: etiker,