ÜRÜN DETAY

E-MAG Active


Ürün Kodu: 1589
Fiyat: Girilmedi

Arttırılmış güvenlik ve daha doğal bir yürüme paterni

E-MAG Active, parezi yada diz ekstanör kaslarının çalışmaması nedeniyle bir ortez yardımı olmadan dizlerini kontrol edemeyen kullanıcılar için geliştirilmiştir.

Akıllı bir sensör sistemi yürürken bacağın pozisyonunu ölçer ve ortezin eklemini bu ölçümlere göre kontrol eder. Bu sayede diz eklemi yürüme sırasında otomatik olarak açılır, bacak rahatça salınım fazına geçebilir. PreLock sistemi dizinizi tamamen ekstansiyona getiremeseniz de duruş fazına geçtiğinizde diz eklemini güvenli bir şekilde kilitler. E-MAG Active güvenle ayakta durabilir ve daha doğal yürüyebilirsiniz.

Ayak bileklerini hiç kontrol edemeyen kullanıcılar bile E-Mag Active'i kullanabilirler.

Daha doğal yürüyüş

Daha doğal bir yürüme paterni ve sürekli adımlarına konsantre olmak zorunda kalmamak, pek çok ortez kullanıcısının ortak istekleridir. E-MAG Active'in akıllı elektronikleri daha doğal ve sorunsuz yürümenizi sağlar. Bir mıknatıs yardımıyla açılır ve elleriniz sürekli meşgul olmaz, bu sayede siz de orteziniz yada adımlarınız yerine aileniz, çevreniz ve hobilerinize odaklanabilirsiniz.

Daha iyi vücut postürü

E-MAG Active hareketlerinizi kolaylaştırır, bu sayede daha fazla hareket edebilir ve eskisinden daha aktif olabilirsiniz. Bu yeni aktivite düzeyi, kaslarınızı ve dolaşım sisteminiz gibi genel fiziksel sağlığınızı olumlu yönde etkileyebilir. Daha doğal yürüme paterni sayesinde de, kompanse edici hareketler azalır ve diğer bacakta oluşan gerilmeler ve aşınmalar azaltılır.

Bisiklet sürme

Küçük bir düğme yardımıyla E-MAG Active'i kilitsiz moda geçirerek terapi bisikletiyle bisiklet bile sürebilirsiniz. Eklemin akıllı kontrol ünitesi sayesinde yürüyüş gibi diğer aktiviteler de mümkündür.

Günlük kullanıma uygun

Kapalı dizaynı sayesinde E-MAG Active darbeler gibi dış etkilere dayanıklıdır ve kıyafetlerinize takılmaz. Eklem yüzeyi eklem fleksiyondayken bile homojen ve düzdür.

Uzun batarya ömrü

Gerçekleştirdiğiniz aktivitelere bağlı olarak, E-MAG Active'le 5000 adıma kadar atabilirsiniz. Bu yaklaşık 8 km'ye tekabül eder ve genellikle bir günlük kullanım için yeterlidir. Ortezinizi çıkardıktan sonra bataryayı kolayca şarj edebilirsiniz.

Hızlı ve sessiz

Sürekli duyacağınız çalışma sesleri çoğu durumda rahatsız edici bulunabilir. Yürüme esnasında eklemin kilidini açan mıknatıs hızlı ve sessizce çalışır, bu sayede günük hayatta farkedilmez.

DETAYLI BİLGİ 

0530 108 53 25 - 26


Etiketler: etiker,