ÜRÜN DETAY

Epi Forsa Plus


Ürün Kodu: 1587
Fiyat: Girilmedi

Tenis ve golfçü dirseğine yardımcı olur

Tenis veya golfçünün dirseğine önkol kaslarının ve tendon eklemlerinin aşırı gerilmesi neden olur. Epi Forsa Plus ortez özellikle bu şikayetler için geliştirilmiştir. Etkilenen önkol kas sistemine hedefli ve özellikle kontrollü basınç uygular ve böylece belirgin bir ağrı rahatlaması sağlar.

Ortez akut şikayetlere yardımcı olur, ancak tekrarlayan manuel aktiviteler sırasında önlem olarak da giyilebilir. Ayrıca, plastik destek ve aynı hareket moduna sahip bir versiyon olarak da mevcuttur: Epiflex. Kişisel tercihleriniz hangi sürümü seçeceğinize karar verecektir.

Önlemler alma

Epi Forsa Plus, önkol kas sistemine belirgin ve kontrollü bir baskı uygulayarak ağrıda belirgin bir rahatlama sağlayabilir. Akut şikayetler hafifletildikten sonra bile, spor sırasında veya sık sık hoş olmayan iltihaplanmaya neden olan tekrarlayan manuel görevler için ortezini giyebilirsiniz.

Rahatsız edici dikişler yok

Epi Forsa Plus'ın rahat ve cilt dostu malzemesi, terlediğinizde fiziksel zorlanma sırasında bile giymek hoştur. Ayrıca, ortez dikişsiz olarak üretilir, böylece hoş olmayan basınç noktaları gelişemez. Bu konfor, özellikle kenarlar boyunca hassas alanlarda göze çarpmaktadır.

Modern dizayn

Doğal olarak ortezin etkinliği en önemli önceliktir. Ancak, özellikle Epi Forsa Plus'ı uzun süre önleyici bir önlem olarak kullanmak istiyorsanız, görünümün de buna bağlı olması gerekir. Modern ve çekici tasarım, gri tonlarında gizli tutulur ve ortozu uzun kollu giysiler altında kolayca takabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ 

0530 108 53 25


Etiketler: etiker,