ÜRÜN DETAY

Genium İçin Özel Carbon Protector ( Özel Karbon Koruma )


Ürün Kodu: 1569
Fiyat: Girilmedi

Genium'unuz için güvenilir koruma

Hangi zorlukların beklediğini bilmelisiniz. Yüksek teknolojili diz ekleminizi çizik ve darbelerden korumak için spor bir tasarıma sahip Karbon Koruyucu mevcuttur. Deneyenler avantajlarının hemen fark edildiğini belirttiler. Koruyucu kozmetik kolay kullanım elde ettiler. Aktif yaşam tarzına destek sağlar. Koruyucunun dinamik şekilden ve çekici karbon kaplamadan oluşan spor tasarımı, daha kısa kıyafetler giymek için teşvik edicidir.

Bilhassa bir protez kullanıcısı olarak sizin için görüntü önem teşkil etmektedir. İhtiyacınıza uygun olarak uzun kıyafete uygun olarak bacak ölçülerinize göre özel üretim yapılabilmektedir. Fonksiyonel ve göze hitap eden özelliğiyle yaşantınızı zengin kılacaktır.

Güvenilir koruma

Hafif ve aynı zamanda yüksek mukavemetli karbonda tasarlanan Koruyucu, Genium'u çizilmelere ve darbelere karşı güvenilir bir şekilde korur.

Kullanımı kolay

Karbon Koruyucuyu her zaman takabilir ve kendiniz çıkarabilirsiniz. Bu ayrıca temizliği kolaylaştırır.

Sportif tasarım

Daha kısa kıyafetlerle giyilen Carbon Protector, modern ve sportif tasarımı sayesinde çekici bir görünüme sahiptir. Koruyucunun dinamik şekli ve karbon yüzeyi son rötuşu sağlar.

DETAYLI BİLGİ 

0530 108 53 25 - 26


Etiketler: etiker,