ÜRÜN DETAY

Myoelectric cihazlar: Speedhand


Ürün Kodu: 1584
Fiyat: Girilmedi

Hızlı tepki verme ve kavrama

Hafif ve ağır, kırılgan ve sağlam büyük ve küçük nesneleri kavramak: miyoelektrik kontrollü kol protezleri ile birleştirilmiş SensorHand Hız ve VariPlus Hız protez elleri, kullanıcının nesneleri tutmasını, kavramasını ve aktif olmasını sağlar. Özel özellik, ellerin doğal bir ele benzer şekilde - gerçek zamanlı olarak - hızlı bir tepki için açabilmesidir. Bu size kendiliğindenlik ve protez elimizi neredeyse doğal olarak kullanma yeteneği verir.

Miyoelektrik protezler genellikle kullanıcının ilgili kas sinyallerine yanıt verir. SensorHand Hızı ve VariPlus Hızı ile altı adede kadar kontrol programı, kullanıcının bir veya iki kas sinyalini kontrol edip edemediğine bağlı olarak el protezini kullanıcının bireysel ihtiyaçlarına göre ayarlamayı mümkün kılar. Kavrama kuvveti ve kavrama hızı da ayarlanabilir.

Hızlı refleksler

Maksimum hızda, protez el karşılaştırılabilir protez ellerin yaklaşık üç kat daha hızlı açılır. Saniyede 300 mm'lik oransal bir hız ile, kavrama sırasında hızlı bir şekilde tepki verebilirsiniz.

Güvenli tutuş

SensorHand Speed'in entegre Autograsp özelliği, tuttuğunuz bir nesne kaymaya başladığında size yardımcı olur. Kavrama kuvveti, kavranan nesne tekrar güvenli bir konuma gelene kadar bir saniyenin fraksiyonlarında arttırılır.

Nesneleri kavrama

Günlük yaşamda, işte ve boş zamanlarınızda hareket özgürlüğü kazanın. Hafif veya ağır, küçük veya daha büyük olmalarına bakılmaksızın çeşitli nesneleri kavrayabilir ve tutabilirsiniz.

Farklı boyutlar

SensorHand Hızı ve VariPlus Hızı, erkekler ve kadınlar için üç farklı boyutta mevcuttur. Bu onları vücut imajına uyumlu bir şekilde entegre eder.

Uygulamada esneklik

Omuzdan, üst koldan veya önkoldan başlayarak takılması gerekip gerekmediğine bakılmaksızın: Protez eliniz çeşitli sistem bileşenleri ile birleştirilebilir, böylece günlük hayatta en iyi avantajı elde etmek için kullanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ 

0530 108 53 25 - 26


Etiketler: etiker,