ÜRÜN DETAY

Omo Neurexa - Omuz Ortezi


Ürün Kodu: 1586
Fiyat: Girilmedi

Rehabilitasyonun erken başlaması

Merkezi veya periferik sinir sisteminde bir inme veya yaralanma omuzda felce neden olabilir. Acı çekiyorsunuz ve kolunuzu hareket ettirmek sizin için zor.

Humerus başının soketten (omuz eklemi) kısmi çıkığı omuz ağrısının bir nedenidir. Omo Neurexa, humerus başının eklem soketi ile hizalanmasını düzeltir ve bu nedenle ağrının nedenini hafifletir. Omuzun stabilize edilmesine ve tekrar doğru pozisyonlandırılmasına yardımcı olur. Omo Neurexa omuz ortezi belirgin bir rahatlama sağlar, ağrıyı hafifletir ve daha iyi bir vücut duruşu sağlar.

Ağrı kesici

Omo Neurexa, gözle görülür bir rahatlama sağlar ve omuz ekleminizin malpozisyonundan kaynaklanan ağrıyı hafifletir. Omuz orteziniz omuzunuzu daha iyi bir konuma getirerek şikayetlerinizin nedeni ile mücadele eder. Yürüme egzersizi ile başlamaya odaklanabilmeniz için ağrıyı hafifletmek önemlidir.

Rehabilitasyonun erken başlaması

Rehabilitasyona ne kadar erken başlarsanız, o kadar başarılı olabilirsiniz. Omo Neurexa ile omzunuz güvenli bir şekilde dengelenir, böylece hareket ve yürüyüş eğitimine tamamen konsantre olabilirsiniz. Yanlış hareket modellerini en baştan içselleştirmek yerine, mümkün olduğunca erken rehabilitasyona başlarsınız.

Geliştirilmiş vücut duruşu

Omo Neurexa ile omzunuzu doğru pozisyona getirerek tüm vücut duruşunuz düzeltilir. Bu aynı zamanda daha doğal ve pürüzsüz hale gelen yürüyüş düzeninizi de etkiler. Dahası, tek taraflı aşırı kas gerginliğinden veya sinirlerin, bağların ve tendonların aşırı gerilmesinden kaçının, bu da omuz hasarınızın neden olmadığı ağrıya yol açabilir.

Hoş malzeme

Omo Neurexa, 40 ° 'de makinede yıkanabilen çok yumuşak ve rahat bir malzemeden (Outlast) yapılmıştır. Yumuşak kenarlar sürtünmeyi ve yaraları önler. Ortezi bütün gün giyerseniz, terlemeyi azaltmak elbette önemlidir. Bu yüzden Omo Neurexa, size gerekli konforu sunan bir sıcaklık düzenleyici malzemeden yapılmıştır. Ortezin önkol ve omuz bölümleri iç taraftaki silikon şeritler ile birleştirilir. Bu nedenle kaymaz.

Emniyetli taşıma

Farklı renklerde takılan tutturucular ortezin doğru şekilde takılmasını kolaylaştırır. Omo Neurexa da tamamen açılabilir, bu da takmayı kolaylaştırır. Terapistiniz veya ortopedik teknisyeniniz ortezinizi kişisel ihtiyaçlarınıza göre uyarlayacaktır. Gerekirse ortez giymenize yardımcı olabilmeleri için aile üyelerinize veya görevlilere de uygun uygulama açıklanacaktır.

DETAYLI BİLGİ 

0530 108 53 25


Etiketler: etiker,