ÜRÜN DETAY

Triton smart ankle


Ürün Kodu: 1578
Fiyat: Girilmedi

Günlük yaşantınızı ne kadar farklı yaşamak istediğinize siz karar verin

Triton smart ankle ile sizlere farklı yürüyüş hızlarına uyum sağlamanın yanında kendisini eğimli ve farklı yüzeylere ve ayrıca farklı topuk yüksekliklerine adapte eden bir protez bilek eklemi sunuyoruz. Triton smart ankle, tüm Triton ürünlerinde kullanılan ve dinamik hareket sağlayan, sağlamlığı kanıtlanmış karbon yay teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Karbon yay ve mekatronik bilek eklemi kombinasyonu, size vereceği geniş hareket kabiliyeti sayesinde günlük hayatınızı istediğiniz gibi yaşamanızı sağlayacaktır.

Geniş hareket kabiliyeti

Hareket edebilen bilek eklemi sayesinde Triton smart ankle; yokuşlarda ve eğimli yüzeylerde farklı yürüme hızlarında sizi rahat ettirecektir. 34° ye varan hareket kabiliyeti her adımda kendisini, yürüdüğünüz yüzeylere adapte edecektir.

Rahatça oturma ve ayakta durma

Otururken veya ayakta dururken Triton smart ankle yüzeye doğru alçalır. Bu sayede bir yandan doğal bir görünüm oluşurken güdüğünüz de rahatlamış olur.

Topuk yüksekliği adaptasyonu

Çıplak ayak, düz ayakkabı veya topuklu ile - topuk yüksekliği adaptasyonu sayesinde, her durumda dengeli bir şekilde ayakta durur veya yürüyebilirsiniz. Hem de sadece bir düğmeye basarak.

Akıllı telefon uygulaması ile kullanılabilir

Triton smart ankle bir cep telefonu uygulaması ile kolayca kontrol edilebilir. Ayrıca bir uzaktan kumanda gerektirmez. Bu uygulamada eklemin şarj durumunu görebilmenin yanında, topuk yüksekliği ayarı, ayak sertliği - daha rahat veya daha dinamik yürüme arasında - ayarı yapılabilir. Yine aynı uygulama sayesinde, örneğin pantolonunuzu giyerken eklemin bağlantısını kısa bir süreliğini kesebilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ 

0530 108 53 25 - 26


Etiketler: etiker,